Betaal in USDT (TRC-20 of ERC-20), BTC, USDC, ETH, SOL of LTC · Reisedata vanaf US$ 0,89
Taal: Nederlands
Vind je eSIM

Bijgewerkt oktober 2026

Krijgt een travel eSIM 5G? (verklaard vs getest)

Een “5G” label op een travel eSIM is een belofte uit een catalogus, geen meting. Dit is waar 5G in roaming van afhangt, welke van onze 40 hoofdbestemmingen commerciële 5G hebben, en wat lokale snelheidsmetingen tonen.

Laatst bijgewerkt: · 9 min lezen

Snel antwoord

Ondersteunt een eSIM betaald in crypto 5G?

eSIMwithCrypto verkoopt een eSIM betaald in crypto, maar 5G is niet bevestigd per abonnement. Japan 5 GB voor 30 dagen kost US$ 7,39. Lokale 5G dekking alleen bewijst geen roamingtoegang: de partnerovereenkomst, telefoonbanden en locatie zijn ook van belang. Koop dit abonnement niet op een 5G aanname. Bijgewerkt 15 oktober 2026.

5G over reiseSIMs: kernfeiten (oktober 2026)

5G-status van eSIMwithCryptoNog niet per land bevestigd; 4G/LTE of beter is gebruikelijk
eSIMwithCrypto's netwerkPartnernetwerken zijn per plan niet bevestigd. Beschrijvingen van lokale operators en hun publieke dekking zijn achtergrondinformatie, geen roamingovereenkomst of veldtest van eSIMwithCrypto.
Hoofdbestemmingen met commerciële 5G operators39 van 40 (Wikipedia-lijst van 5G NR-netwerken, gecontroleerd 9 oktober 2026)
UitzonderingPakistan: 5G spectrum toegewezen in maart 2026; schaal van de commerciële lancering niet geverifieerd
Wereldwijde mediaan mobiele downloadsnelheid109.05 Mbps; upload 13.96 Mbps; latency 24 ms (Ookla, augustus 2026)
Snelste van onze 40 bestemmingenVAE: 675.51 Mbps mediaan download, rang 1 van 102
Langzaamste van onze 40 bestemmingenPakistan: 32.01 Mbps, rang 95 van 102
Bestemmingen boven de wereldwijde mediaan22 van 40
Wie heeft deze snelheden gemetenLokale abonnees (Ookla Speedtest), niet roaming eSIMs
Openbare 5G dataset (Cellesim)197 landen, per land, verklaard vanuit een groothandelscatalogus, niet gemeten
Onze plannenAlleen data, betaald in USDT, USDC, BTC, ETH, SOL of LTC, geen ID bij afrekenen

Waar hangt 5G op een reis-eSIM van af?

Vier voorwaarden moeten tegelijkertijd waar zijn. Een reis-eSIM is een buitenlandse lijn die roamt op een lokaal netwerk, dus het bezochte netwerk bepaalt wat je krijgt.

  1. Het land heeft commerciële 5G op het netwerk waarop jouw eSIM roamt. 39 van onze 40 belangrijkste bestemmingen hebben minstens één dergelijke operator.
  2. De roamingovereenkomst omvat 5G. Het bezochte netwerk en de operator achter de eSIM moeten 5G in roaming toestaan; een roaming-eSIM krijgt niet altijd de lokale 5G.
  3. Je telefoon ondersteunt 5G op de banden die in dat land worden gebruikt.
  4. Je bevindt je binnen 5G dekking. Een land dat met 5G wordt vermeld heeft niet overal 5G: Cellesim, dat 5G data per land publiceert, merkt op dat de maximale 5G van een netwerk geen volledige dekking is.

Routing is ook belangrijk. Bij roaming wordt verkeer vaak via het thuiskanaal geleid, een omweg die latency kan toevoegen (IETF). Een snel lokaal 5G netwerk kan op een roaming-eSIM toch trager aanvoelen.

Welke reisbestemmingen hebben commerciële 5G en hoe snel is mobiele data daar?

De tabel toont onze 40 belangrijkste bestemmingen, gerangschikt op mediane mobiele downloadsnelheid. Het toont de operators vermeld met commerciële 5G in Wikipedia's lijst van 5G NR-netwerken (gecontroleerd 9 oktober 2026) en Ookla's Speedtest Global Index voor augustus 2026. Lokale abonnees hebben deze snelheden gemeten: een roaming eSIM kan trager zijn, dus beschouw ze als het plafond van het lokale netwerk, niet als onze belofte.

Commerciële 5G operators en mediane mobiele snelheden, 40 bestemmingen (augustus 2026)

BestemmingOperators met commerciële 5GMediaan download (Mbps)Mediaan upload (Mbps)Latency (ms)Ookla rang (van 102)
VAEe& (Etisalat), du675.5139.23181
DuitslandTelekom, O2, Vodafone, 1&1291.9635.49174
BraziliëVivo, Claro, TIM, Algar272.0417.80215
Zuid-KoreaSK Telecom, KT, LG U+250.5623.68256
Saoedi-Arabiëstc, Mobily, Zain224.5417.07238
VietnamViettel, MobiFone (VinaPhone ook vermeld in de operatorlijst van Wikipedia)219.9340.45199
VSAT&T, T-Mobile, Verizon, C Spire, GCI, Cellcom186.649.622711
ChinaChina Mobile, China Telecom, China Unicom176.1625.953212
MaleisiëDNB groothandelsnetwerk, U Mobile165.3223.832114
SingaporeSingtel, StarHub, M1, SIMBA164.3521.841616
NederlandOdido, KPN, Vodafone158.2719.041918
Nieuw-ZeelandOne NZ, Spark, 2degrees145.4513.692421
ThailandAIS, True134.4524.682026
GriekenlandTelekom (ex-Cosmote), Vodafone, Nova133.0914.262028
TurkijeTurkcell, Türk Telekom, Vodafone133.0122.382229
FrankrijkOrange, SFR, Bouygues Telecom, Free132.919.482730
PortugalMEO, NOS, Vodafone128.4715.612231
IndiaJio, Airtel, Vi128.2010.102632
AustraliëTelstra, Optus, Vodafone121.4311.792037
ZwitserlandSwisscom, Sunrise, Salt120.2523.771739
KroatiëHrvatski Telekom, A1120.1516.092240
TaiwanChunghwa Telecom, Taiwan Mobile, Far EasTone, Taiwan Star110.7417.071744
Hong KongChina Mobile Hong Kong, csl, 3, SmarTone89.1314.561651
CanadaBell, Rogers, Telus, Freedom, SaskTel, Eastlink, Xplornet86.088.562553
ItaliëTIM, Vodafone, WindTre, Iliad, OpNet85.1210.653254
SpanjeMovistar, Vodafone (alle vier de belangrijkste operators in de Wikipedia-operatorlijst)83.6513.473455
Verenigd KoninkrijkEE, O2, Vodafone, Three74.999.043161
MarokkoOrange, inwi, Maroc Telecom69.7016.282464
Zuid-AfrikaVodacom, MTN, Telkom, Rain69.579.962265
IsraëlCellcom, Partner, Pelephone, Hot Mobile68.659.202367
ArgentiniëMovistar, Personal67.7910.972668
JapanNTT Docomo, au (KDDI), SoftBank, Rakuten Mobile66.489.963469
IndonesiëTelkomsel, Indosat Ooredoo Hutchison, XLSMART66.3419.802070
FilipijnenGlobe, Smart, DITO, Now66.338.492071
PeruClaro, Movistar61.9318.772276
EgypteVodafone, Orange, e&, WE52.329.542778
MexicoTelcel, AT&T, Movistar46.399.953382
ColombiaClaro, Tigo45.4615.232683
NigeriaMTN, Airtel42.5911.083387
PakistanSpectrum toegewezen in maart 2026 (Jazz, Zong, Ufone vermeld); lancering niet geverifieerd32.0110.372495

Snelheden: Ookla Speedtest Global Index, mobiel, mediaan van tests door lokale abonnees in augustus 2026, rang onder 102 landen; wereldmediaan 109.05 Mbps down, 13.96 Mbps up, 24 ms. 5G operators: Wikipedia, lijst van 5G NR-netwerken, gecontroleerd 9 oktober 2026. Duitsland's augustus 2026 mediaan is een scherpe sprong ten opzichte van eerdere jaren; we tonen het zoals gepubliceerd. Elke landpagina geeft details en bronnen.

Heeft een land met 5G altijd snel mobiel internet?

Nee. Het aantal 5G operators vertelt je niet de snelheid. Japan heeft vier operators met commerciële 5G, maar de mediane mobiele downloadsnelheid was 66.48 Mbps in augustus 2026 (rang 69 van 102). Duitsland, ook met vier, bereikte 291.96 Mbps (rang 4), en de VAE, met twee, bereikte 675.51 Mbps (rang 1).

Van onze 40 belangrijkste bestemmingen lagen 22 boven de wereldmediaan van 109.05 Mbps en 18 eronder. Vietnam had de hoogste mediane uploadsnelheid (40.45 Mbps), en Singapore en Hongkong de laagste latency (16 ms). Voor een reiziger kunnen de lokale dekking en de routering van de eSIM belangrijker zijn dan het 5G icoon.

Waarom worden verkoperslabels 5G verklaard en niet getest?

Omdat geen van de bronnen die we hebben bekeken in oktober 2026 5G per operator en stad meet. De bekendste openbare dataset, Cellesim's 5G beschikbaarheid per land (197 landen, CC BY 4.0), werkt op landniveau en is verklaard: het is afkomstig uit een groothandelscatalogus, niet gemeten. Bronnen verschillen ook voor sommige landen, zoals Albanië, Andorra en Brazilië.

Dus een “5G” label op een plan geeft aan wat de verkoper verwacht van een partnernetwerk. Het vertelt je niet of 5G werkt in roaming, in welke stad, of hoe snel. Alleen een gedateerde test doet dat: operator, stad, datum en gemeten snelheid.

Krijgt de eSIMwithCrypto eSIM 5G?

Partnernetwerken zijn per plan niet bevestigd. Beschrijvingen van lokale operators en hun publieke dekking zijn achtergrondinformatie, geen roamingovereenkomst of veldtest van eSIMwithCrypto.

5G en reiseSIMs: vragen en antwoorden

Ondersteunt een reiseSIM eSIM 5G?

Dat kan, maar alleen waar het bezochte netwerk commerciële 5G heeft, de roamingovereenkomst 5G omvat, je telefoon de lokale 5G banden ondersteunt en je binnen 5G dekking bent. Een verkoper's “5G” label is een verklaring tenzij een gedateerde test dit bevestigt. eSIMwithCrypto heeft nog niet per land 5G bevestigd: 4G/LTE of beter is typisch.

Waarom toont mijn eSIM 4G of LTE in een land met 5G?

Meestal omdat een van de voorwaarden ontbreekt: de roamingovereenkomst achter je eSIM bevat mogelijk geen 5G, je telefoon ondersteunt mogelijk niet de lokaal gebruikte banden, of je bent buiten 5G dekking. Een land dat met commerciële 5G wordt vermeld, heeft niet overal 5G. Controleer de netwerkinstellingen van je telefoon en vraag de verkoper welk netwerk de eSIM gebruikt.

Welk land had de snelste mobiele data in augustus 2026?

De Verenigde Arabische Emiraten, met een mediane mobiele downloadsnelheid van 675.51 Mbps, rang 1 van 102 in Ookla's Speedtest Global Index voor augustus 2026. Onder onze 40 belangrijkste bestemmingen volgden Duitsland (291.96 Mbps) en Brazilië (272.04 Mbps). Dit zijn snelheden van lokale abonnees, niet van roaming eSIMs.

Zijn Ookla-snelheden wat ik krijg met een reiseSIM eSIM?

Nee. De medianen van Ookla komen van tests door lokale abonnees op hun eigen netwerken. Een reiseSIM eSIM maakt gebruik van roaming, en het verkeer wordt vaak via het thuisnetwerk geleid, wat latentie kan toevoegen. Beschouw lokale medianen als het plafond van het lokale netwerk. eSIMwithCrypto belooft geen snelheden.

Verkoopt eSIMwithCrypto 5G eSIMs?

Partnernetwerken zijn per plan niet bevestigd. Beschrijvingen van lokale operators en hun publieke dekking zijn achtergrondinformatie, geen roamingovereenkomst of veldtest van eSIMwithCrypto.

Welke van de 40 belangrijkste bestemmingen heeft geen bevestigde commerciële 5G?

Pakistan. Het 5G spectrum werd toegewezen in maart 2026, met Jazz, Zong en Ufone vermeld, maar de schaal van de commerciële lancering is niet geverifieerd. Pakistan had ook de laagste mediane mobiele downloadsnelheid van de 40 bestemmingen in augustus 2026: 32.01 Mbps (Ookla, rang 95 van 102).

Bronnen (8)
  1. Lijst van 5G NR-netwerken — Wikipedia (gecontroleerd 2026-10-09)
  2. Speedtest Global Index (August 2026 data) — Ookla (gecontroleerd 2026-10-09)
  3. eSIM 5G beschikbaarheid per land (2026) cellesim.com/en/esim-5g-availability-by-country-2026 — Cellesim (eSIM seller) (gecontroleerd 2026-10-09)
  4. IPv6 roaminganalyse: thuisroutering en lokale uitbraak (draft-ietf-v6ops-ipv6-roaming-analysis-03) — IETF (2014-08-09)
  5. Lijst van mobiele netwerkoperators in Amerika — Wikipedia (gecontroleerd 2026-10-09)
  6. Lijst van mobiele netwerkoperators in Europa — Wikipedia (gecontroleerd 2026-10-09)
  7. Lijst van mobiele netwerkoperators in Azië en Oceanië — Wikipedia (gecontroleerd 2026-10-09)
  8. Lijst van mobiele netwerkoperators in het Midden-Oosten en Afrika — Wikipedia (gecontroleerd 2026-10-09)

Vanaf US$ 0,89 · betaald in crypto

Vind je eSIM